![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9955609
*
nr 995 5609
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 54 cm, djup: 39 cm, höjd: 104 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:09:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 12:34:49
1
300 kr
31/10 20:31:30
2
350 kr
1/11 14:23:26
3
400 kr
2/11 18:07:51
4
800 kr
2/11 19:40:00
3
500 kr
2/11 19:40:00
4
600 kr (Budbetjänt)
2/11 19:41:01
3
700 kr
2/11 19:41:01
4
800 kr (Budbetjänt)
2/11 19:41:18
3
900 kr
4/11 11:59:34
5
1.000 kr
11/11 20:38:53
5
1.100 kr
16/11 20:04:26
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:39
-
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:32
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:33
-
6222 Byrå
Senbarock, kompletterad, senare benställning. Bred..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:59
-
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:46
-
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:47
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 5609
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 54 cm, djup: 39 cm, höjd: 104 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/10 12:34:49 | 1 | 300 kr |
31/10 20:31:30 | 2 | 350 kr |
1/11 14:23:26 | 3 | 400 kr |
2/11 18:07:51 | 4 | 800 kr |
2/11 19:40:00 | 3 | 500 kr |
2/11 19:40:00 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
2/11 19:41:01 | 3 | 700 kr |
2/11 19:41:01 | 4 | 800 kr (Budbetjänt) |
2/11 19:41:18 | 3 | 900 kr |
4/11 11:59:34 | 5 | 1.000 kr |
11/11 20:38:53 | 5 | 1.100 kr |
16/11 20:04:26 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:39 -
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:32 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:33
-
6222 Byrå
Senbarock, kompletterad, senare benställning. Bred..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:59 -
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:46 -
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:47